RSS

Evde Oturarak Çalışacak Bayan Eleman Aranıyor

Bu ilanımız evinde interneti olan ve internet başında boş boş vakit geçiren bayanlar içindir. Şu an bu ilanı okuyorsanız internette çok boş vakit geçiriyor ve bu vakti nasıl paraya dönüştürebilirim diye düşünüyorsunuz demektir. Evet facebookta, sosyal paylaşım sitelerinde, haber sitelerinde boş boş vakit geçirip canınızı sıkmak yerine bu boş geçirilen vakti sohbet ederek para çevirebilirsiniz. Eğer web kameranız, internetiniz ve bilgisayarınız varsa size sunduğumuz bu iş fırsatında bizlerle beraber çlışmaya başlayabilirsiniz.

İşi Detaylı bir Şekilde Anlatalım:

Yeni nesil Görüntülü Sohbet sitemizde sitemizde bulunan kulanıcılar ile görüntülü sohbet ediyorsunuz. Yüz gösterme mecburiyetiniz kesinlikle bulunmamakta. Kişisel bilgileriniz alınmamakta ve site içerisinde paylaşmanız kesinlikle yasaktır. Online olacağınız saati siz belirliyorsunuz. Yani ne zaman boş vaktiniz olursa o zaman siteye giriş yapabilirsiniz. Birnevi parttime iş olarak görebilirsiniz işimizi. Genel oda ve özel oda kavramları var. Genel odada odanızdaki kullanıcılar sizi görebiliyor. Özel odada ise bir kullanıcı ile karşılklı görüntülü sohbet ediyorsunuz. Ve özel odada kaldığınız saat başına 25 tl kazanıyorsunuz. Diyeli ki günde 3 saat online oldunuz. Bunun rahatlıkla 2 saat ve üzerini özel odada geçiriyorsunuz. Ve günlük kazncınız 75tl ve üzeri oluyor.

Ödemeler:

Ödemeler aylık değil haftalık olarak yapılıyor. Her pazartesi bize vermiş olduğunuz hesap numaranıza en geç 16.00′da paranız yatırılıyor. Hesap numaranız yok ise cep bank ile ödem e yapılıyor.

Skype:  ekgelir2015
Email:  ekgelir2015@outlook.com
Whatsapp:  0537 748 91 98
http://www.evdenekgelir.890m.com

 

Yorumlar kapalı.

 
%d blogcu bunu beğendi: